Rühmad | Lasteaed POTSATAJA

Rühmad

RühmLaste vanusRühma meeskond
Päkapikud
Osaline keelekümblusrühm
3.-4.a.pedagoogid – Olga Jevdokimova, Viktoria Horeva
abiõpetaja – Lilia Batrakova
õpetaja abi – Nadežda Egorova
Konnakesed
Osaline keelekümblusrühm
4.-5.a.pedagoogid – Asya Boyko, Svetlana Kasemets
õpetaja abi – Olga Kurenjova
Kalakesed
Osaline keelekümblusrühm
4.-5.a.pedagoogid – Tatjana Talik, Nadežda Kulašenkova
õpetaja abi – Galina Platova
Lepatriinud
Osaline keelekümblusrühm
6.-7.a.pedagoogid – Marina Vedenejeva, Valentina Kirillova
õpetaja abi – Irina Kulikova
Sipelgad2.-3.a.pedagoogid – Svetlana Kamanina
õpetaja abi – Irina Štšepotjeva , Veera Landing
Oravakesed
Osaline keelekümblusrühm
5.-6.a.pedagoogid – Laine Eero, Jelena Žukova
õpetaja abi – Oksana Birjukova
Mesimummud
Osaline keelekümblusrühm
5.-6.a.pedagoogid – Anna Kondratjeva, Jelena Ganussevitš
õpetaja abi – Anna Gritsenko
Liblikad2.-3.a.pedagoogid – Karoliine Einštein
õpetaja abi – Jevgenia Markova, Jelena Janis.
Delfiinid
Osaline keelekümblusrühm
3.-4.a.pedagoogid – Anne Helk, Irina Volkova
abiõpetaja – Lilia Batrakova
õpetaja abi – Nina Voevodina
Tibukesed1,5.-2.a.pedagoogid – Svetlana Litvinova.
õpetaja abi – Jelena Ponomareva, Gulsina Karamova

 

logo

T Ä N U K I R I

 

aktiivse osalemise eest
heategevuslikul jõululaadal 12.12.2016
lastele, nende lapsevanematele ja õpetajatele

 

Rühm Päkapikud

Mark Pjatakov
Matvei Petrov
Vladislav Jakovenko
Georgi Tint
Matvei Dragunov
Artemi Voznjak
Olga Jevdokimova

Rühm Konnakesed
Nelli Tokareva
Viktor Sinijärv
Viktor Timakov
Stepan Naumov
Daria Frolova
Angelina Martšuk

Rühm Kalakesed
Vitali Vorobiev
Amelija Jurõševa
Nadežda Kulašenkova

Rühm Lepatriinud
Semjon Bulanovitš
Aljona Ivanova
Saša Timakov
Serafim Šemarin
Katja Morozova
Alisa Soldatenkova

Rühm Sipelgad
Asja Horeva
Liza Borovkova
Jlja Borovkov
Jaroslav Sidorenkov
Lera Timakova
Zlata Soldatenkova

Rühm Oravakesed
Aljoša Balkanski,
Eva Belanova,
Arina Belsner,
Liza Garmašova,
Roman Khomutov,
Sofia Kirichenko,
Gordei Kostrichkin,
Kristina Ossinina,
Roman Rakov,
Matvei Stolfat,
Saša Trojanski,
Maija Tulskaja

Rühm Liblikad
Arina Jerjomina
Matvei Gontšarov
Ksjusha Kitšatova
Stefan Sapjorov

Rühm Tibukesed
Damian Vinkel
Miša Lapšin
Tanja Ivanova
Saveli Efimov
Anita Rezvukhina
Svetlana Litvinova
Jelena Ponomareva

Rühm Mesimummud
Timofej Ivanov
Uljana Toptšina
Polina Smirnova
Gleb Sidorenko
Jelena Ganussevitš
Anna Kondratjeva

Rühm Delfiinid
Sofia Sazonova
Nikoleta Kostritškina
Arina Jefimova
Anna Ignatjeva

Irina Lanbert
Direktor
Narva Lasteaed Potsataja 29.12.2016

wordpress темы, новые. windows FAQ. Drupal сайты