План мероприятий | Lasteaed POTSATAJA

План мероприятий

Narva Lasteaia Potsataja ürituskava aprilliks 2020
План мероприятий на апрель 2020

Kuupäev
Дата
Rühma nimetus
Группа
Ürituse liik ja nimetus
Тип и название мероприятия
Osalejad
Участники
Toimumise koht ja kellaaeg
Место и время проведения
Kuu jooksul
В течение месяца
Kalakesed Projekt „Raamatukogu kotis”
Проект «Библиотека в сумке»
Lapsed ja rühmaõpetajad Rühm
Projekt „Suukool”
Проект «Suukool»
Lapsed ja rühmaõpetajad Rühm
Huviringid: (в зависимости от обстоятельств)
male,
inglise keel

Кружки по интересам:
шахматы
английский язык
Ringijuhid ja lapsed Rühm
Neljapäeviti kl. 15.40
Reedeti kl. 15.35
Liblikad Arenguvestlused vanematega (kaugtööna)
Развивающие беседы с родителями
Õpetaja, vanemad Kodu, kokkulepel
Uurimistegevus „Paber“ (rühmas ja kaugtööna)
Исследовательская деятельность «Вода»
Lapsed,õpetaja, vanemad Rühm, 9.00
Kodu, iseseisvalt
Lauateater „Zajushkina izbushka“ (rühmas ja kaugtööna)
Настольный театр «Заюшкина избушка»
Lapsed,õpetaja, vanemad Rühm, 9.00
Kodu, iseseisvalt
Mõmmid Osavõtt loovkonkursis „Terviseprääks“
Участие в конкурсе
Lapsed, õpetajad Vedenejeva, Kamanina Rühm
Töö vanematega: Raamatu ettevalmistus „Kuidas me hoiame tervist oma peres“
Работа с родителями: Подготовка книги «Как мы бережём здоровье в своей семье»
Lapsed, õpetajad Vedenejeva, Kamanina Rühm
Vestlus ravimtaimedest
Беседа о лекарственных травах
Lapsed, õpetajad Vedenejeva, Kamanina
Kiisud “Arengumängud” rühma töösuuna raames
«Развивающие игры» в рамках направления работы группы
Lapsed, õpetajad K.Einštein,
J. Aleksandrina / Vanemad
Rühm Kiisud / Kodu
Valgustahvliga mängimine
Игры со световым столом
Lapsed, õpetajad K. Einštein,
J.Aleksandrina
Rühm Kiisud
Osalemine riigiprojektis “Suukool”
Участие в государственном проекте «Зубная школа»
Lapsed, õpetaja J. Aleksandrina / Vanemad Rühm Kiisud / Kodu
«Murumehikese“ meisterdamine ja temast hoolitsus
Изготовление «Травянчика» и уход за ним
Lapsed, õpetajad K.Einštein,
J. Aleksandrina / Vanemad
Rühm Kiisud / Kodu
Tibukesed Kasulik info vanemate jaoks „Me mängime koos“
Полезна информация для родителей «Мы играем вместе»
Õpetaja J.Žukova, assistent J.Markova, lapsed, vanemad. Rühm ja kodu
Oravakesed Kampaanias „Suukool võitleb suukollidega!“ osalemine
Участие в кампании «Suukool сражается с микробами»
Lapsed, lapsevanemad, rühma meeskond Rühm, kodu
Töine tegevus „Valmistume kevadeks“ (seemnete kastmine lasteaia lillepeenradele)
Трудовая деятельность «Готовимся к весне» Полив семян для клумб д/с.
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Rühm
Terviseedendav tegevus „Loputame suud“
Оздоровительная деятельность «Поласкаем рот»
Lapsed, rühma meeskond Rühm, kodu
Ettevalmistus lavastuseks „Muinasjutt rumalast hiirepojakest“
Разучивание и репетиция сказки „Сказка о глупом мышонке»
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Rühm
Kampaania „Võlukäärid“ (kääridega lõikamine)
Компания «Волшебные ножницы» (вырезание ножницами)
Lapsed, lapsevanemad, rühma meeskond Rühm, kodu
Sipelgad Arenguvestlused vanematega
Развивающие беседы с родителями
Vanemad, õpetaja V.Horeva Rühma riidehoid/ viber
Delfiinid Osalemine joonistuse loomingukonkursel “Mida tulevik toob?
Участие в электронном конкурсе рисунков «Что нас ждет в будущем?»
Õpetaja I. Volkova ja lapsed Rühm
Koostööprojekt Narva Raamatukoguga «Raamatukogu koti sees”
Совместный проект с Нарвской библиотекой «Библиотека в сумке»
Raamatukogu, I. Volkova ja lapsed Rühm
Projekt „Suukool”
Проект «Suukool»
Õpetajad, lapsed Rühm
Jänkud Kneippi tervisetegevused :
• Kibuvitsa tee
• Massaažimattidel paljajalu kõndimine
• Õhuvannid enne magamaminekut

Оздоровительная деятельность по Кнейпу:
• Чай из шиповника
• Ходьба босиком по массажным коврикам (до сна и после сна)
• Воздушная ванна
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Rühm päeva jooksul
Magamistuba kl 12.30
Kalakesed
Konnakesed
Delfiinid
Individuaalsed digitaalsed logopeedi tegevused (Viber)
Индивидуальные логопедические занятия дигитально через Вибер
Logopeed, laps, vanem Viber, 9:00-11:00
Kalakesed
Konnakesed
Delfiinid
Kiisud
Kodutöö. Didaaktilised mängud ja õpematerjalid (Viber)
Домашнее задание. Дидактические игры и учебные материалы.
Logopeed, laps, vanem Viber, 10:00
1.04 Kiisud
(kolme nädala
jooksul)
Ineraktiivne joonistuste ja käsitööde näitus „Lihavõtte tuju“
Интерактивная выставка рисунков и поделок «Пасхальное настроение»
Lapsed, õpetajad K.Einštein, J. Aleksandrina / Vanemad e-keskkond
Jänkud Presentatsioon vanematele „Mängud ja mänguharjutused artikulatsiooni arendamiseks»
Презентация для родителей: «Игры и игровые упражнения для развития артикуляции»
Õpetaja, vanemad ja lapsed Nädala jooksul e-posti esitlus
2.04 Kalakesed Külaskäik muinasjutumaale „Mida keegi sööb““
В гости к сказке. Сказка «Кто чем питается»
Lapsed, õpetaja T.Talik Rühm kl. 15.30
3.04 Kalakesed Karude koosolek «Abi vanematele“
Собрание медвежат «Помощь старшим»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm kl. 15.30
6.04 Mesimummud
(nädala jooksul)
«Lego maailmas. „Naljakad autod“
«В мире Лего. Весёлые машинки»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühmaruum, kl. 11.25
Konnakesed Meelelahutus. Meisterdamine „Llihavõttejänes“ (origami tehnikas)
Развлечение. Мастерим поделку «Пасхальный заяц». Работа в технике оригами.
lapsed, õpetaja S. Kasemets Rühm, kl.10.00
Tibukesed
(Kahe nädala jooksul)
Teadus – uurimistegevus „Rohelised lehed
Познавательно – исследовательская деятельность «Зеленые листочки»
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova Rühm
Jänkud Melelahutus lastele „Muna veeretamine ja otsimine“
Развлечение с детьми «Прокати яицо и найди яйцо»
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Rühm kl 9.30, nädala jooksul
7.04
8.04 Kalakesed Külaskäik muinasjutumaale „Muinasjutt tibust, kes õppis tervislikult toituma“
В гости к сказке „Сказка о цыплёнке, который учился здоровому питанию»
Lapsed, õpetaja T.Talik Rühm kl. 15.30
Konnakesed Meelelahutus «Munadepüha»
Развлечение «Пасха»
lapsed, õpetaja O. Jevdokimova õu /rühm , kl.11.00
Sipelgad Laste tööd meisterdamine lihavõttepühadeks
Изготовление поделок к оформлению группы по теме «Пасха»
Lapsed, õpetaja V.Horeva, õpetaja-assistent L.Lazareva Rühm kell 9.00/ kaugõpe
Kõik rühmad Meelelahutus «Munadepüha» (kaugõpe)
Развлечение «Пасха» (дистанционное обучение)
Lapsed, muusikaõpetaja, vanemad
9.04 Kalakesed Targapeade klub. «Mängime sõnadega»
Клуб умников и умниц. «Играем со словами»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm kl. 15.30
Liblikad Lihavõttekaardi valmistamine (rühmas ja eemalt)
Изготовление пасхальной открытки
Lapsed, õpetaja, vanemad Rühm, 9.00
Kodu, iseseisvalt
Kiisud Kevadpüha mune kaunistamine
Украшение пасхального яйца
Lapsed, õpetaja J.Aleksandrina Rühm Kiisud, kl 15.20/kodu
10.04 SUUR REEDE
13.04 Mesimummud
(nädala jooksul)
Meelelahutus: «Lihavõttemängud»
Развлечение: «Пасхальные игры»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühmaruum, kl. 11.25
Konnakesed
(nädala jooksul)
Lõbusate ja Leidlike klubi «Lõbus hommikvõimlemine vanematega või Näita, mis sa oskad!» kaugõpe raames
Клуб веселых и находчивых «Веселая утренняя зарядка с родителями или Покажи, что ты умеешь” в рамках дистанционного обучения.
lapsed, vanemad, õpetajad S. Kasemets, O. Jevdokimova Kaugõpe: rühm/kodu
Oravakesed
(nädala jooksul)
Rühma näitus „Kevadpühad-lihavõtted“
Групповая выставка «Пасха»
Lapsed, lapsevanemad, õpetaja A.Kondratjeva Rühm, Facebook
Delfiinid
(nädala jooksul)
Plakat “Toidupüramiid”
Плакат “Пирамида питания”
Lapsed, õpetaja J. Sei Rühm
Jänkud
Nädala jooksul
Eksperementaalne tegevus veega
Экспериментальная деятельность c водой
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Rühm kl 9.15
14.04 Tibukesed
(nädala jooksul)
Töökoda „Lihavõttejänes“
Творческая мастерская «Пасхальный заяц»
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova Rühm, kl. 9.30
15.04 Delfiinid Kokandus: «Teeme marjasmuuti»
Кулинария с детьми «Делаем смузи из ягод»
Lapsed, õpetaja I. Volkova Rühm, kl 9 .00
16.04 Kalakesed Külaskäik muinasjutumaale „Muinasjutt väikesest kassipojast“
В гости к сказке «Сказка о маленьком котёнке»
Lapsed, õpetaja T.Talik Rühm kl 15.30
17.04 Mõmmid Kokandus – kokteil
Кулинария: коктейль
Lapsed, õpetajad Vedenejeva, Kamanina Rühm, kl. 11.05
20.04 Mesimummud
(nädala jooksul)
Meelelahutus: “Vanaema jutustaja külas“
Развлечение: «В гостях у бабушки Рассказушки»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühmaruum, kl. 11.25
Konnakesed
(nädala jooksul)
Lõbusate ja Leidlike klubi «Klastri loomine: Tervislik/ebatervislik toit» kaugõpe raames
Клуб веселых и находчивых «Создание кластера “Здоровая/нездоровая еда” в рамках дистанционного обучения
lapsed, vanemad, õpetajad S. Kasemets, O. Jevdokimova Kaugõpe: rühm/kodu
Tibukesed
(nädala jooksul)
Koostöö vanematega „Esimene muinasjutt. Vene-rahva muinasjuttude tegelased“
Совместная работа с родителями «Первая сказка. Герои русских народных сказок».
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova, vanemad. Kodu
Sipelgad Lapsevanemate nõustamine “Mängige koos lastega!
Консультация для родителей «Играйте вместе с детьми!»
Vanemad, õpetaja V.Horeva Rühmariietus/ kaugõpe
Jänkud Meelelahutus ja kõnearendus lastele „Lõbus logorütmika“
Развлечение и развитие моторики и речи «Весёлая логоритмика»
Lapsed, õpetaja S. Litvinova Rühm kl 11.20
Nädala jooksul
21.04 Kalakesed Targapeade klubi „Me oleme ehitajad”
Клуб умников и умниц. «Мы — строители»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm kl. 15.30
22.04 Kalakesed Külaskäik muinasjutumaale. Muinasjutt „Päikesele külla“
В гости к сказке: Сказка «В гости к солнышку»
Lapsed, õpetaja T.Talik Rühm kl. 15.30
Kiisud Õhtune tegevus “Artikulatsiooni võimlemine muinasjutu “Kakuke” järgi“
Вечерняя деятельность “Артикуляционная гимнастика по сказке «Колобок»”
Lapsed, õpetaja K.Einštein Rühm Kiisud, kl. 15.20
23.04 Delfiinid Vestlus meditsiiniõega “Terved hambad ja tervislik toit ”
Беседа с медсестрой «Здоровые зубы и здоровое питание»
Lapsed, meditsiiniõde E. Terro, õpetaja I. Volkova Rühm, kl.9.00
Mäng “Ma pesen hambaid”
Игра “Я чищу зубы”
Lapsed, õpetaja J. Sei Rühm, kl 15.15
24.04 Mesimummud (nädala jooksul) Meelelahutus: «Aibolit kiirustab appi»
Развлечение: «Айболит спешит на помощь»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühmaruum, kl. 11.25
27.04 Konnakesed
(nädala jooksul)
Lõbusate ja Leidlike klubi «Ohutu liiklemine tänaval» kaugõpe raames
Клуб веселых и находчивых «Безопасное уличное движение» в рамках дистанционного обучения
lapsed, vanemad, õpetajad S. Kasemets, O. Jevdokimova Kaugõpe: rühm/kodu
Jänkud Video — meistriklass „Kuidas maalida värvidega ja mitte mäkerdada kätt“
Видео мастер – класс: «Как можно рисовать красками и не запачкать руки»
Õpetaja S. Litvinova, vanemad Nädala jooksul e-posti esitlus
28.04 Kalakesed Külaskäik muinasjutumaale
Muinasjutt „Vat, mis juhtus notsuga!“

В гости к сказке:
Сказка «Вот что случилось с поросёнком»
Lapsed, õpetaja T.Talik Rühm kl. 15.30
Tibukesed
(nädala jooksul)
Meelelahutus „Seebimullid“
Развлечение «Мыльные пузыри».
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova Lasteaia territoorium, kl.10.30
29.04
30.04 Kiisud Lillekimpe kaunistamine
Украшение букета цветов
Lapsed, õpetaja J.Aleksandrina Rühm Kiisud, kl 15.20/kodu
wordpress темы, новые. windows FAQ. Drupal сайты