Ürituste ajakava | Lasteaed POTSATAJA

Ürituste ajakava

Narva Lasteaia Potsataja ürituskava septembriks 2018
План мероприятий на сентябрь 2018

Kuupäev
Дата
Rühma nimetus
Группа
Ürituse liik ja nimetus
Тип и название мероприятия
Osalejad
Участники
Toimumise koht ja kellaaeg
Место и время проведения
Kuu jooksul
В течение месяца
Kalakesed Fotonäitus „Minu suvemuljed”
Фотовыставка «Мои летние впечатления»
Lapsed, lastevanemad ja õpetajad Rühma esikus
Osalemine proektis „Raamatukogu kotis”
Участие в проекте «Библиотека в сумке»
Lapsed ja õpetajad Rühmruum
Fotonäitus „Minu suvemuljed”
Фотовыставка «Мои летние впечатления»
Lapsed, lastevanemad ja õpetajad Rühmruum
Mesimummud Liikumismängud lastele „Õpime eesti keelt mängides“ „Ma armastan Eestit“ projekti raames
Подвижные игры «Учим эстонский язык играя» в рамках проекта «Я люблю Эстонию»
Kalakeste rühma lapsed ja õpetaja Kirsike lasteaiast, Mesimummude rühma lapsed ja õpetaja Narva Loomemaja staadion kl 11.15
Konnakesed
Kalakesed
eTwinningu projekt «Autumn colors and gifts in kindergarten»: sügisvärvide otsimine, sügisandidega tutvumine
Проект eTwinning «Осенние краски и дары в детском саду»: поиски осенних красок, знакомство с дарами осени.
O. Jevdokimova, lapsed, vanemad Rühmaruum, rühmaõueala
Mõmmid Fotonäitus „Kuidas ma veetsin oma suve“
Фотовыставка « Как я провёл лето»
Vanemad, õpetajad Rühmuum
Tibukesed Vestlused lastevanematega «Lapse rõivad õues ja lasteaias»
Беседы с родителями «Одежда ребенка в д/с в на улице и в группе»
Õpetaja, assistent, vanemad Kuu jooksul
Oravakesed Osalemine proektis „Raamatukogu kotis”
Участие в пректе «Библиотека в сумке»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum
Siilid Projekt: «Lehtede jälgimine»
Проект «Исследуем листья. Делаем гербарий»
Lapsed, õpetajad Rühmaruum ja õues
Kiisud Näitus “Suvine tuju”: meisterdame käbidest ja tarkjast
Выставка «Летнее настроение»: мастерим из шишек и репейника
Lapsed, vanemad Rühmaruum
Kõik rühmad «Meil on sünnipäev”(suve)
Праздник Дня рождения (лето)
Lapsed Muusikaaal
Tibukesed
Jänkud
Mõmmid
Kiisud
Тeater lastele :Vene rahvusmuinasjutt
Театральная постановка рус.нар.сказки
2-4 a. lapsed, õpetajad Muusikasaal
3.09 Tibukesed
Jänkud
Ühismeelelahutus «Teadmistepäev»
Совместное развлечение «День Знаний»
Õpetajad, assistendid, rühmade Jänkud ja Tibukesed lapsed Rühmaruum Jänkud Kl 9.15
Mõmmid Rühmaüritus: 1. September — Teadmiste päev(eesti keeles)
Мероприятие на группе: 1 сентября- день знаний(на эстонском)
Lapsed, rühmaõpetaja Rühmaruum kl 9.00
Oravakesed (kahe nädala jooksul) Raamatu tegemine “Kuidas ma veetsin oma suve”
Изготовление книги «Как я провел лето»
Lapsed ja vanemad Rühmaruum
Kõik rühmad „Tere, lasteaed!!” — pidu (Teadmistepäev)
Праздник “Здравствуй, детский сад!”
Kõik lapsed Muusikasaal kl 9.00
Muusikasaal kl 9.40
4.09 Mõmmid Rühmaüritus: 1. September — Teadmiste päev(vene keeles)
Мероприятие на группе: 1 сентября- день знаний (на русском)
Lapsed, rühmaõpetaja Rühmaruum kl 9.00
Sipelgad Vanemate ankeetimine (“Lasteaed vanemate silmade läbi“)
Анкетирование родителей «Детский сад глазами родителей»
Õpetaja, vanemad Rühmaruum
5.09 Kiisud Õhtune melelahutus «Tantsime koos!”
Вечернее развлечение «Танцуем вместе!»
Lapsed, K. Einštein Rühmaruum kl 16.15
Mesimummud Õhtune meelelahutus: „Minu lemmik muinasjutt“
Вечерний досуг «Моя любимая сказка»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30
6.09 Oravakesed Meelelahutus “Meie sõber on Blue-bot”
Развлечение для детей «Наш друг Blue-bot”
Õpetaja J.Žukova, lapsed Rühmaruum kl 15.15
7.09
10.09 Kõik rühmad Tulekahju õppe evakuatsioon
Учебная противопожарная эвакуация
Päästeameti komando Lasteaed Potsataja
Oravakesed Info vanematele „Lapse areng. 6 — 7 a.”
Инфо для родителей «Развитие ребенка. 5 — 6 лет.» (Выписка из программы)
Õpetaja J.Žukova Rühmaruum
11.09 Jänkud Lapsevanemate koosolek
Родительское собрание
Lapsevanemad, õpetaja, assistent Muusikasaal kl 17.00
Mesimummud Tunnetustund „Meie nimed”
Познавательный час: «Наши имена»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30
Kiisud Pereklubi mängutegevus „Kingitus Potsataja sünnipäevale”
Занятие семейного клуба „Подарок ко дню рождения Чебурашки»
Lapsed, vanemad, K. Einštein Rühmaruum kl 16.30
12.09 Tibukesed Vanemate koosolek
Родительское собрание
Õpetaja, assistent, vanemad Muusikasaal kl 17.00
Konnakesed Lastevanemate koosolek «Saame tuttavaks!»
Родительское собрание «Будем знакомы!»
Rühmaõpetajad, vanemad Spordisaal kl 17.00
Oravakesed Vanemate koosolek
Родительское собрание
Õpetajad, vanemad Rühmaruum kl 16.45
Oravakesed
Mesimummud
Sportlik meelelahutus “Oleme sportlased” projekti “Koos on lõbusam” raames. Takistusraja ületamine
Спортивное развлечение «Мы спортсмены» в рамках проекта «Вместе веселее». Преодоление полосы препятствий
Oravakeste ja Mesimummude rühma lapsed, õpetajad J.Sei, A.Kondratjeva Lasteaia hoov kl 11.00
Sipelgad Meelelahutus lastele “Tantsime koos!“
Развлечение для детей «Танцуем вместе!»
Õpetaja, lapsed, assistent Rühmaruum kl 9.15
Mesimummud Osalemine Narva lasteasutuste ohutuspäeval
Участие в дне безопасности для нарвских детских садов
Õpetaja, 10 last Vahtra 3 kl 10.00
Mesimummud Vanemate koosolek
Родительское собрание
Õpetaja, vanemad Rühmaruum kl 17.00
13.09 Kalakesed Lastevanemate koosolek
Родительское собрание
Lastevanemad, rühmaõpetajad Rühmaruum kl 17.00
Mõmmid Vanemate koosolek
Родительское собрание
Vanemad, õpetajad Rühmaruum kl 16.45
Mesimummud
Oravakesed
Sportlik meelelahutus „Oleme sportlased“ „Koos on lõbusam“ projekti raames. Takistusrada ületamine
Спортивное развлечение «Мы — спортсмены» в рамках проекта «Вместе веселее». Преодоление полосы препятствий
Oravakeste ja Mesimummude rühmade lapsed ja õpetajad Lasteaia hoov kl 11.00
Siilid Lastevanemate koosolek
Родительское собрание
Õpetaja, vanemad Muusikasaal kl 16.30
14.09 Konnakesed Ökoloogiatund „Ökoloogiline rada”
Экологиечское занятие „Экологическая тропинка”
S. Kasemets, lapsed Rühmaruum kl 10.10
Oravakesed Proekt “Mida teha, kui …”. 1 tund „Käitumisreeglid”
Проект «Что делать, если…». 1 урок «Правила поведения»
Õpetaja J.Žukova, lapsed Rühmaruum kl 15.15
17.09 Kiisud Lastevanemate koosolek
Родительское собрание
Õpetajad, vanemad Muusikasaal kl 16.30
Kalakesed Meelelahutus „Reis suvesse”. Robootika
Вечерний досуг «Путешествие в лето». Робототехника
Õpetaja N. Kulasenkova ja lapsed Rühmaruum kl 16.30
Mesimummud Õhtune meelelahutus „Minu uus rääkiv sõber“
Вечернее развлечение «Мой новый говорящий друг»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30
18.09 Jänkud Fotonäitus „Kuidas ma veetsin suve“
Фотовыставка «Как я провёл лето»
Lapsevanemad, lapsed, õpetaja, assistent Riietusruum
Sipelgad Vanemate koosolek
Родительское собрание
Õpetaja, vanemad Rühmaruum kl 16.30
Kiisud
Konnakesed
Mängutegevus “Mängime koos” koostööpojekti raames “Sõbruse saladused”
Игровая деятельность «Играем вместе» в рамках совместного проекта «Секреты дружбы»
Konnakeste ja Kiisude rühmade lapsed, K. Einštein, S. Kasemets Rühmaruum kl 9.05
Oravakesed Ekskursioon Soldina gümnaasiumini
Экскурсия к школе
Lapsed, õpetaja J.Sei Soldina gümnaasium
Mesimummud Ristsõna: „Aeg ja ta mõõtmine”
Кроссворд: «Время и его измерения»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30
19.09
20.09 Kalakesed Meistriklass „Temaatilise õppemati ettevalmistamine robootika jaoks“
Мастер – класс «Изготовление тематических учебных матов для занятий по роботике»
Lapsed, lastevanemad ja rühmaõpetajad Rühmaruum kl 17.00
Oravakesed Projekti raames “Koos on lõbusam” — Orienteerumine ja matk Äkkekülas
В рамках проекта «Вместе веселее» ориентирование и поход
Oravakeste ja Mesimummude rühma lapsed, õpetajad J.Sei, A.Kondratjeva Äkkeküla kl 9.00
Mesimummud
Oravakesed
Ekskursioon Äkkekülla “Koos on lõbusam“ projekti raames
Экскурсия в Äkkeküla в рамках проекта «Вместе веселее»
Oravakeste ja Mesimummude rühmade lapsed ja õpetajad Äkkeküla kl 9.30
21.019
24.09 24.09 — 28.09 Spordinädal
Спортивная неделя
Kõik rühmad 1-esmaspäev
Spordinädal 2018
1. 10. 00 Avamine

Открытие2. 10.30 Jäähoki murul
Хоккей на траве

Liikumisõpetaja, rühmaõpetajad, lapsed, kaastöötajad, pedagoogid. Narva Lasteaia Potsataja spordiväljak, kl 10:00
Kalakesed Meelelahutus jalutuskäigul. „Minu nimetäht”. Joonistamine kriitidega
«Моя буква»
Lapsed, rühmaõpetajad Õues
Oravakesed (Nädala jooksul) “Minu lemmik spordiala”
„Мой любимый вид спорта»
Õpetaja ja lapsed Rühmaruum kl 15.30
Sipelgad Fotonäitus „See oleme meie“
Фотовыставка: «Это мы!»
Õpetaja, assistent Rühmaruum
25.09 Kõik rühmad 2-teisipäev
Spordinädal 2018
Kõnd Narva-Jõesuus

Поход в Нарва-Йыэсуу

Liikumisõpetaja, lapsed, kaastöötajad, pedagoogid Kl 9.15. Narva-Jõesuu
Kalakesed Meelelahutus „Minu nimetäht”
«Моя буква»
Lapsed, rühmaõpetajad Rühmaruum, kellaaeg täpsustatakse
Mõmmid Lauateater: Muinasjutt „Tareke“
Сказка «Теремок» настольный театр
Lapsed, S. Kamanina Rühmaruum kl 16.30
Konnakesed Õhtune meelelahutus „Vallatu vihmavari”
Вечернее развлечение „Озорной зонтик”
S. Kasemets, lapsed Rühmaruum kl 16.15
Mesimummud Ristsõna: „Aeg ja ta mõõtmine”
Кроссворд: «Время и его измерения»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30
Еkskursioon Soldina gümnaasiumini
Экскурсия к Солдинской гимназии
Õpetaja, lapsed Soldino Gümnaasium
26.09 Rühmade pedagoogid 3-kolmapäev
Spordinädal 2018
Ujula külastamine

Посещение бассейна

Pedagoogid
Jänkud Koostöö lapsevanematega „Heategude päev“
Работа с родителями «День добрых дел»
Lapsevanemad, lapsed,õpetaja Rühmaruum kl 16.30
Euroopa keelte päev
День Европейских языков
Lapsed Muusikasaal kl 9.35
Mesimummud Õhtune meelelahutus „Sellised erinevad aabitsad“
Вечернее развлечение «Такие разные буквари»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30
27.09 Kõik rühmad 4-neljapäev
Spordinädal 2018
Tegevus rühmas „Tervis ja mina“

Занятие в группе «Здоровье и я»

Rühmaõpetajad, lapsed rühmadest. Rühmaruumid kl 9.00
28.09 Kõik rühmad 5-reede Spordinädal 2018

1. Jooksja päev
День бегуна

2. Sulgeminе
Закрытие

Liikumisõpetaja, rühmaõpetajad, lapsed rühmadest, lapsed lasteaedadest, pedagoogid. Narva Lasteaia Potsataja spordiväljak kl 10.00
Siilid Õhtune üritus „Ohutuse aabits”
Вечерний досуг «Азбука безопасности»
Õpetajad, lapsed Rühmaruum kl 16.30
Oravakesed Euroopa keelte päev
День Европейских языков
Lapsed Muusikasaal kl 10.10
Mäng blue-botiga „Ilmakalender. Aastaajad”
Игра с роботом «Календарь погоды. Время года»
Õpetaja J.Žukova ja lapsed Rühmaruum kl 15.15
Tibukesed Melelahutus. Muinasjutt „Tareke”
Развлечение для детей, показ сказки «Теремок»
Õpetaja, assistent, lapsed. Rühmaruum Kl 9.20
Mesimummud Viktoriin: «Varsti kooli»
Викторина: «Скоро в школу»
Õpetaja, lapsed Rühmaruum kl 15.30

wordpress темы, новые. windows FAQ. Drupal сайты