Ürituste ajakava | Lasteaed POTSATAJA

Ürituste ajakava

Narva Lasteaia Potsataja ürituskava novembriks 2020
План мероприятий на ноябрь 2020

Kuupäev
Дата
Rühma nimetus
Группа
Ürituse liik ja nimetus
Тип и название мероприятия
Osalejad
Участники
Toimumise koht ja kellaaeg
Место и время проведения
Kuu jooksul
В течение месяца
Delfiinid Osaleme Suukooli suutervise uuringus.
Учавствуем в исследовании здоровья полости рта Suukool
Lapsed, õpetajad Iga päev hommikul
Osaleme linnakonkursis.
Участие в уездном электронном конкурсе чтецов «Осень».
Lapsed, õpetaja I. Volkova, logopeed J. Borovkova Lasteaed
Vestlused vanematega (vanemate soovil)
Индивидуальные беседы по желанию родителей
Vanemad, õpetajad Õues või videokõne teel
Kiisud Koostööprojekt Narva Raamatukoguga „Raamatukogu koti sees”
Совместный проект с Нарвской библиотекой «Библиотека в сумке»
Lapsed, õpetajad K. Einštein, D.Ošurkova Rühm Kiisud
Valgustahvliga mängimine
Игры со световым столом
Lapsed, õpetajad K. Einštein, D.Ošurkova Rühm Kiisud
Liblikad „Meil on rühmas sünnipäev!”
В нашей группе День рождения!
Lapsed, õpetaja, assistent Rühm 9.45
Sipelgad Lastevanematega koostöö „Laste lemmikraamatud“
Совместная работа с родителями «любимые книги малышей»
Õpetajad, lapsed, vanemad Rühm
Konnakesed Õhtune puhkehetk «Fantaseerime Legoga»
Вечерний досуг «Фантазируем с Лего»
Lapsed, õpetaja O. Jevdokimova, abiõpetaja A. Smirnova Rühm
Jänkud Kneippi tervisetegevused:
• Pohlavesi
• Massažimatid
• Veevannid kätele

Оздоровительная деятельность по Кнейпу:
• Брусничная вода
• Массажные коврики
• Водные ванночки для рук
Lapsed, õpeaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova, abi õpetaja Rühm, päeva jooksul
Vannituba, kl 11.20
Kalakesed Projekt „raamatukogu kotis”
Проект «Библиотека в сумке»
Lapsed, õpetajad Rühm
Fotonäitus „ Minu pere“
Фотовыставка «Моя семья»
Lapsed, lastevanemad, õpetajad Rühm
Tibukesed Vestlused vanematega (vanemate soovil).
Индивидуальные беседы с родителями (по желанию родителей).
Õpetaja J.Žukova, vanemad. Lasteaia territoorium.
Mõmmid Tervisetegevus: karastamine, enesemassaaž, taimteed
Оздоровительная деятельность: закаливание, самомассаж, травяные чаи
Lapsed, õpetajad Rühm, päeva jooksul
Näitus „Minu sugupuu“
Выставка « Моё семейное дерево»
Vanemad, lapsed, õpetajad Rühm
Mesimummud Proekt: „Minu pere. Minu kodu“
Проект «Моя семья. Мой дом»
Vanemad, lapsed, õpetaja J.Ganussevits Rühmaruum
Oravakesed Terviseedendav tegevus „Kneippi kohvi“ ja kummelitee või puuviljadega vee joomine
Оздоровительная деятельность «Кофе Кнейпа», пьем ромашковый чай или воду с фруктами. Полоскание рта после обеда.
Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva Rühm, hommikuti
Terviseedendav tegevus „Hoolitseme oma tervise eest“
Оздоровительная деятельность «Заботимся о своем здоровье»
Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva Rühm, hommikuti
Kõik rühmad Muusikatund „Sügis on käes” (video)
Музыкальные занятия, посвященные Дню отца (видео)
Lapsed, õpetajad, muusikaõpetaja T.Truhhanova Muusikasaal
2.11 Delfiinid
nädala jooksul (02.11 – 06.11)
Loominguline töötuba „Kingitus isale
Творческая мастерская «Подарок папе»
Lapsed õpetajad I. Volkova, J. Sei ja abiõpetaja Rühm
Kiisud
(kahe nädala jooksul)
Näitus “Minu sugupuu“
Выставка «Моё родословное дерево»
Lapsed, vanemad, õpetaja K. Einštein Rühm Kiisud
Konnakesed «Me mängime logopeediga»
Мы играем с логопедом
Lapsed, logopeed J. Borovkova Rühm, kl 16.00
Tibukesed Arengumängud rühma töösuuna raames.
Развивающие игры в рамках направления группы.
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova, õpetaja abi V.Mjakinen Kahe nädala jooksul rühmas.
Oravakesed Loovtöökoda „Kallile issile“
Творческая мастерская «Любимому папочке»
Lapsed, õpetaja A.Kondratjeva Rühm, kl. 15.30
3.11 Konnakesed
Nädala jooksul
Videoõnnitlus Isadepäevaks.
Видео поздравление к Дню отца.
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm
Kalakesed Varjuteater „Kolm karu“
Теневой театр «Три медведя»
Lapsed, õpetajad N. Kulašenkova Rühm, kl. 15.25
4.11 Kiisud Videolõigu valmistamine “Kingitus isale”
Создание видео-ролика «Подарок папе»
Lapsed, õpetajad K. Einštein, D.Ošurkova Muusikasaal / Rühm Kiisud (päeva jooksul)
Liblikad Isadepäevakaardi valmistamine.
Изготовление открыток ко дню отца.
Lapsed, õpetaja, assistent Rühm 9.00
Kalakesed Meelelahutus “Sügise pidu”
Развлечение «Праздник осени»
Lapsed, logopeed J.Borovkova, liikumisõpetaja N. Lobõševa, õpetaja N. Kulašenkova Spordisaal, kl. 9.15
Õhtune tegevus „Isadepäeva kingitus“
Вечернее мероприятие «Подарок для папы»
Lapsed, õpetaja T. Talik,
abiõpetaja A.Smirniova
Rühm, kl. 15.30
Mõmmid Videokontserdi isadepäevaks tegemine
Запись концерта ко дню отца
Õpetajad, lapsed, muusikaõpetaja Muusikasaal, kl. 11.45
Oravakesed Õhtune tegevus vagustahviga “Sügised mustrid”
Вечерняя деятельность со световым столом «Осенние узоры»
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Rühm, kl. 15.30
5.11 Konnakesed
Oravakesed
Kalakesed
Mesimummud
Meelelahutus õues. Sõber Karu tuli külla (Programm „Kiusamisest vabaks!“)
Развлечение на улице. Друг Медведь пришёл в гости (Программа «Детский сад свободный от насилия!»).
Lapsed, rühmaõpetajad: S.Kasemets, J.Ganussevitš, N.Kulašenkova, J.Ponomareva Õu, kl.11.00
Mesimummud Kõneline vaba aeg: „Pere“
Речевой досуг; «Семья»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm kl. 15.25
6.11 Kiisud Misterdamine „Isadepäev“
Изготовление открыток ко дню пап
Lapsed, õpetaja D.Ošurkova Rühm Kiisud, kl. 9.40
Õhtune tegevus „Karupoeg“
Вечерняя деятельность «Медвежонок»
Lapsed, õpetaja K. Einštein Rühm Kiisud, kl. 15.20
Jänkud Aplikatsiooniplaka isale „Ilusat isadepäeva“. Videoõnnitlus isale.
Аппликационный плакат для папы «С днём отца». Видеопоздравление папе.
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Rühm kl 9.30
e-kujul kl 14.00
Kalakesed Isadele kingitus.
Подарок для папы
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm, kl. 9.30
Mesimummud Õhtune tegevus „Mina mängin klotsidega“ (ehitame maju)
Вечерний досуг «Я играю с кубиками» (строим дома)
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm kl. 15.25
9.11 Kiisud Õhtune tegevus „Eksperiment veega“
Вечерняя деятельность «Эксперимент с водой»
Lapsed, õpetaja D.Ošurkova Rühm Kiisud, kl. 15.25
Konnakesed Meelelahutus “Sügise pidu”
Развлечение «Праздник осени»
Lapsed, logopeed J.Borovkova, liikumisõpetaja N. Lobõševa, õpetaja S. Kasemets Spordisaal, kl. 9.15
Kalakesed «Me mängime logopeediga»
Мы играем с логопедом
Lapsed, logopeed J. Borovkova Rühm, kl 15.20
Konnakesed Projekt «Värvide õppimine». Roheline nagu kuusk.
Проект «Изучаем цвета». Зеленый как ёлка.
Lapsed, õpetajad O. Jevdokimova, S. Kasemets, abiõpetaja A. Smirnova Rühm, õhtuti
Mesimummud
(nädala jooksul)
Loominguline näitus: „Minu isa kõige parem“
Творческая выставка: «Мой папа лучше всех»
Vanemad, lapsed, õpetajad Rühmaruum
10.01 Mõmmid Eesti ja vene rahvamängud
Эстонские и русские народные игры
Õpetajad, lapsed, muuseumi töötajad Narva muuseum, kl.11.00
Mesimummud Loominguline tegevus „Minu lõbus isa“
Творческий досуг «Мой весёлый папа»
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm kl. 15.25
11.11 Delfiinid “Tulevad viikingid!”tegevus soome kirjaniku Mauri Kunnasi raamatu alusel
«Викинги идут!»: занятие по книге финского писателя Маури Куннаса
Lapsed ja õpetaja I. Volkova Narva Keskraamatukogu kl.10.30
Kiisud Mardipäeva maskide meisterdamine
Изготовление масок для Мартова дня
Lapsed, õpetaja K. Einštein Rühm Kiisud, kl. 9.30
Konnakesed Mängud LEGO – konstruktoriga „Kogume ja loendame”.
Игры с LEGO – конструктором «Собираем и считаем».
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl.9.40
Kalakesed Mardipäev „Koduloomad“
Мартов день «Домашние животные»
Lapsed, õpetaja T. Talik, abiõpetaja A.Smirniova Rühm, kl. 9.40
Mesimummud Õhtune tegevus „Saadetis Puuviljamaalt“
Вечерний досуг: «Посылка из Фруктляндии»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm kl. 15.25
12.11 Kalakesed Isadepäeva kontsert
Концерт ко Дню пап.
Lapsed, õpetajad T. Talik, N. Kulašenkova, muusikaõpetaja T. Truhhanova Muusikasaal, kl.11.00
Mõmmid Õhtu vabaaeg „Minu sugupuu“
Вечерний досуг « Моё семейное дерево»
õpetaja S. Kamanina, lapsed Rühm, kl.15.20
Oravakesed Videosalvestus „Kingitus isadele“
Видеозапись «Подарок папам»
Lapsed, õpetajad A.Kondratjeva, J.Ponomareva, muusikaõpetaja T.Truhhanova Muusikasaal, kl. 9.00
Oravakesed Muusikatund „Sügis on käes” (video)
Музыкальное занятие, посвященное Дню отца (видео)
Lapsed, õpetajad, muusikaõpetaja T.Truhhanova Muusikasaal, kl 9.00
Kalakesed Muusikatund „Sügis on käes” (video)
Музыкальное занятие, посвященное Дню отца (видео)
Lapsed, õpetajad, muusikaõpetaja T.Truhhanova Muusikasaal, kl 11.00
13.11 Kiisud Õppetegevus raamatukogus “Maiustuste kuningas”
Учебная деятельность в библиотеке «Король сладостей»
Lapsed, õpetajad K. Einštein, D.Ošurkova Kreenholmi raamatukogu, kl. 11.00
Sipelgad Meelelahutus lastele „Tareke“ lauateatr
Развлечение для детей «Теремок» настольный театр.
Õpetajad, lapsed rühm 9.15
Jänkud Muusikaline meelelahutus „Meile meeldib laulda ja tantsida“
Музыкальное развлечение «Мы любим петь и танцевать»
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Rühm kl 9.30
Tibukesed Fotokingitus «Minu parim isa»
Фотоподарок «Мой лучший папочка»
Õpetaja J.Žukova, lapsed. Facebook, Viber.
Kalakesed Karude koosolek „Tutvumine“
Собрание медвежат. «Знакомство»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm, kl. 15.25
16.11 Liblikad Tunnetustegevus „Mängud veega”
Познавательная деятельность «Игры с водичкой»
Lapsed, õpetaja, assistent Rühm 9.00
Konnakesed «Me mängime logopeediga»
Мы играем с логопедом
Lapsed, logopeed J. Borovkova Rühm, kl 16.00
Tibukesed
jooksul
Terviseedendav tegevus «Massazimatid »
Оздоровительная деятельность «Массажные дорожки»
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova Rühm
Mesimummud Teatrimeelelahutus lastele „Kolm karu“
Настольный театр «Три медведя»
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm kl. 15.25
17.11 Delfiinid Virtuaalne Eesti Loodusmuuseumi külastus
Виртуальное посещение Эстонского музея природы.
Lapsed, õpetaja J. Sei Rühm, kl 12.00
Mõmmid Tegevus raamatukogus „Rahu tass“
Занятие в библиотеке «Чашка мира»
Õpetajad, lapsed, raamatukogu töötajad Kreenholmi raamatukogu, kl. 11.00
Oravakesed Varjuteater „Kolm karu“
Театр теней «Три медведя»
Lapsed, õpetaja A.Kondratjeva Rühm, kl. 15.30
Kalakesed Õhtune meelelahutus “Meie osavad sõrmekesed”
Вечернее развлечение «Наши ловкие пальчики»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm, kl. 15.25
18.01 Jänkud Õhtune meelelahutus „Pärlikese Haldja võlumängud“
Вечерний досуг «Волшебные игры Феи Бусинки»
Lapsed, assistent O. Gorškaljova Rühm, kl 16.20
Delfiinid Ebatraditsiooniline artikulatsiooni võimlemine
Нетрадиционная артикуляционная гимнастика
Lapsed, logopeed J.Borovkova Logopeedi kabinet, kl 9.00-12.00
19.11 Kiisud Vestlus “Isiklik hügieen“
Беседа «Личная гигиена»
Lapsed, õpetaja K. Einštein, tervishoiu töötaja J. Terro Rühm Kiisud, kl. 10.00
Konnakesed Meelelahutus „Lastepidu“.
Развлечение «Праздник детства».
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl. 9.50
Mesimummud Õhtune tegevus „Koduloomad“
Вечерний досуг: «Домашние животные»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm kl. 15.25
20.11 Kiisud Õhtune tegevus „Muusikapillid“
Вечерняя деятельность «Музыкальные инструменты»
Lapsed, õpetaja K. Einštein Rühm Kiisud, kl. 15.20
Konnakesed Mänguõhtu „Minu pere“.
Игровой вечер «Моя семья»
Lapsed, õpetaja O. Jevdokimova, abiõpetaja A. Smirnova Rühm
Kalakesed „Me kaitseme loodust – meie kaunist ühist kodu“ projekti raames ühiskoos üritus Oravakeste lasterühmaga — Kvest „Sügis“
В рамках проекта «Мы природу бережем-наш красивый общий дом» совместное мероприятие группой Бельчата. Квест «Осень».
Kalakeste ja Oravakeste rühmalapsed, õpetajad N.Kulašenkova ja J. Ponomareva Õues, kl. 10.30
Temeetiline tegevus „Minu perekond“
Тематическое занятие «Моя семья»
Lapsed, õpetaja T. Talik,
abiõpetaja A.Smirniova
Rühm, kl. 15.30
Oravakesed „Me kaitseme loodust – meie kaunist ühist kodu“ proekti raames ühine üritus. Kvest „Sügis“
«Мы природу бережем — наш красивый, общий дом» совместное мероприятие. Квест «Осень»
Oravakeste ja Kalakeste rühmalapsed, õpetajad N. Kulasenkova ja J.Ponomareva Õues kl. 10.30
23.11 Kalakesed «Me mängime logopeediga»
Мы играем с логопедом
Lapsed, logopeed J. Borovkova Rühm, kl 15.20
Konnakesed Projekt „Numbrid meie ümber”. Mõista, mõista, mis see on! (number kolm).
Проект „Числа вокруг нас”. Угадач, что это! (цифра три)
Lapsed, õpetajad O. Jevdokimova, S. Kasemets, abiõpetaja A. Smirnova Rühm, õhtuti
Tibukesed Käsitöönäitus «Lumememm»
Выставка творческих работ «Снеговик»
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova, vanemad Rühma esik
24.01 Liblikad Lauateater „Repka”
Настольный театр «Репка»
Lapsed, õpetaja, assistent Rühm 11.15
Tibukesed Lauateater «Maša ja karu»
Настольный театр «Маша и медведь»
Õpetaja J.Žukova, lapsed, assistent J.Markova. Rühm, kl.9.30
Mõmmid Ekskursioon Narova mööblipoodi
Экскурсия в мебельный магазин
Õpetajad, lapsed Mööblimaja, kl.11.00
Mesimummud Meelelahutus lastele „kes elab majas“(mõistatused)
Вечерний досуг «кто в домике живёт» (загадки)
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm kl. 15.25
25.11 Delfiinid Loominguline tegevus “Mis on vitraaž?”
Творческое занятие «Что такое витраж?»
Lapsed ja õpetaja I. Volkova Kreenholmi Raamatukogu kl 10.00
Sipelgad Meelelahutus lastele „Võluliiv“
Развлечение для детей «Волшебный песочек»
Õpetajad, lapsed rühm 9.15
Konnakesed Uurimistegevus „Kes elab vees?».
Экспериментирование «Кто живёт в воде?»
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl. 9.30
Kalakesed Kadripäev
День Кадри
Lapsed, õpetaja T. Talik,
abiõpetaja A.Smirniova
Rühm, kl.10.00
Oravakesed Kampaania „Aitame linde“ (lindude söögimajad)
Кампания «Помогаем птицам» (кормушки)
Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva Õues kl. 11.00
26.11 Jänkud Käsitöö näitus „Lõbusad lumememmed“
Выставка ручной работы «Весёлые снеговики»
Vanemad, lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Vanemad, lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova
27.11 Kiisud
Mõmmid
Ühisüritus “Koduohutuse aabits”
Совместное мероприятие «Азбука домашней безопасности»
Lapsed, õpetajad K. Einštein, S. Kamanina Õu, kl. 11.00
Konnakesed Õhtune puhkehetk. Lauateater „Kolm karu“
Вечерний досуг. Настольный театр «Три медведя»
Lapsed, õpetaja O. Jevdokimova, assistent A. Smirnova Rühm
Mõmmid Õueüritus „ Koduohutuse aabits“
Мероприятие на улице «Азбука безопасности в доме»
S. Kamanina, E. Einštein, lapsed Õu, kl.11.00
Mesimummud Õhtune tegevus „Kõige maitsvam pidu“
Вечерний досуг: «Самый вкусный праздник»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm kl. 15.25
30.11 Konnakesed «Me mängime logopeediga»
Мы играем с логопедом
Lapsed, logopeed J. Borovkova Rühm, kl 16.00
Kõik rühmad Meil on sünnipäev! (sügis)
Развлечение „У нас- день рождения!” (осень)
Lapsed,õpetajad Muusikasaal, kl 11.30
wordpress темы, новые. windows FAQ. Drupal сайты