Ürituste ajakava | Lasteaed POTSATAJA

Ürituste ajakava

Narva Lasteaia Potsataja ürituskava maiks 2021
План мероприятий на май 2021

Kuupäev
Дата
Rühma nimetus
Группа
Ürituse liik ja nimetus
Тип и название мероприятия
Osalejad
Участники
Toimumise koht ja kellaaeg
Место и время проведения
Kuu jooksul
В течение месяца
Kiisud Koostööprojekt Narva Raamatukoguga „Raamatukogu koti sees”
Совместный проект с Нарвской библиотекой «Библиотека в сумке»
Lapsed, õpetajad D.Ošurkova, A. Smirnova Rühm Kiisud
Valgustahvliga mängimine
Игры со световым столом
Lapsed, õpetajad D.Ošurkova, A. Smirnova Rühm Kiisud
Projekt „Lillede kasvatamine“ (Hooldus lillede eest rühmas, lillede istutamine lillepeenrale, lillepeenra hooldus)
Проект «Выращивание цветов» (Уход за цветами в группе, высадка цветов на клумбу, уход за клумбой)
Lapsed, õpetajad D.Ošurkova, A. Smirnova Rühm Kiisud
Konnakesed Projekt „Raamatukogu kotis”
Проект «Библиотека в сумке»
Lapsed, õpetajad S.Kasemets ja O. Jevdokimova Rühmaruum
Mõmmid Tervisetegevus: karastamine, enesemassaaž, taimteed
Оздоровительная деятельность: закаливание, самомассаж, травяные чаи
Lapsed, õpetajad Rühm, päeva jooksul
Kalakesed Projekt „Raamatukogu kotis”
Проект «Библиотека в сумке»
Lapsed, õpetajad Rühm
Projekt „Me oleme väikesed näitlejad“
Проект «Мы маленькие артисты»
Lapsed, õpetajad Rühm
Delfiinid
Mõmmid
Kiisud
Oravakesed
Mesimummud
Konnakesed
Kalakesed
Kõne uuring
Обследование речи
Lapsed, logopeed J.Borovkova Logopeedi kabinet
Tibukesed Vitamiinid aknal (sibul, till)
Витамины на окне (лук, укроп)
Lapsed, õpetaja O. Dubtsak,
assistent J. Markova
Rühm päeva jooksul
Tervisetegevused:
• Мassazipallid kätele
• Köie- ja ringmängud jalamassaaži
jaoks

Оздоровительная деятельность
• Массажные мячики для рук
• Игры с веревочкой и обручами для
массажа ног
Lapsed, õpetaja O. Dubtsak,
assistent J. Markova
Rühm päeva jooksul
Jänkud Kneippi tervisetegevused:
• Paljajalu kõndimine massaaži mattidel
• kummeli tee
• jalgade veeprotseduurid

Оздоровительная деятельность по Кнейпу:
• Босохождение по массажным коврикам
• Ромашковый чай
• Водные процедуры для ног
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova • Rühm ja vannituba,kl 15.00
• Päeva jooksul
• Vannituba, k l11.20
Liblikad Uurimistegevus „Putukad”
Исследовательская деятельность «Насекомые»
Lapsed, õpetaja A.Stolfat, assistent Õu, kl.10.30
Oravakesed Projekt “Kalakesed” (uurimine)
Проект «Рыбки» (исследование)
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Rühm, üks kord nädalas
Terviseedendav tegevus „Kneippi kohvi“ ja kummelitee või puuviljadega vee joomine, suu loputamine
Оздоровительная деятельность «Кофе Кнейпа», пьем ромашковый чай или воду с фруктами. Полоскание рта после обеда
Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva
Kneippi terviseedendavad tegevused: Massažimatid
Оздоровительная деятельность по Кнейпу: массажные маты
Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva Rühm, päeva jooksul
Töine tegevus “Oleme aednikud”
Трудовая деятельность «Мы — садовники»
Lapsed, õpetajad A. Kondratjeva, J. Ponomareva Õu
3.05 Konnakesed Loovtegevus „Õitsevad puud“
Творческая деятельность «Цветущие деревья»
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl 15.20
Kalakesed Temaatiline tegevus „Kingitus emale“
Тематическое занятие «Подарок маме»
Lapsed, õpetajad Rühm, kl. 15.25
Mesimummud
(Nädala jooksul)
Loominguline töötuba «Lilled emale»
Творческая мастерская: „Цветы для мамы»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm, kl 15.25
Delfiinid Nädala jooksul Käsitöö “Kingitus emale”
Ручной труд “Подарок маме”
Lapsed, rühmaõpetajad Rühm, õhtune aeg
4.05
5.05 Kiisud Õuesõppe „Putukate uurimine“
Учебная деятельность на улице «Изучение насекомых»
Lapsed, õpetajad D.Ošurkova, A. Smirnova Õu, kl 11.15
Sipelgad Loov töökoda „Kingitus emadele“
Творческая мастерская «Подарок маме»
Õpetaja, assistent, lapsed rühm kl 9.15
Konnakesed Meistriklass „Ehted emale”: voolimine modelleerimismassist.
Мастер-класс «Украшения маме»: лепка из массы для моделирования.
Lapsed, õpetaja O. Jevdokimova Rühmaruum, kl 9.00
Tibukesed Tööjõud: «Külvame juurviljaaia: sibul, till»
Трудовая деятельность: «Мы сажаем огород: лук, укроп»
Lapsed, õpetaja O. Dubtsak, assistent J. Markova Rühm, kl 9.30
Oravakesed Meelelahutus „Talentide õhtu“
Развлечение «Вечер талантов»
Lapsed, õpetaja A. Kondratjeva Rühm, kl 15.30
6.05 Kiisud Õhtune tegevus „Kaardid emadepäevaks“
Вечерняя деятельность «Открытки ко дню мам»
Lapsed, õpetaja D.Ošurkova Rühm Kiisud, kl. 15.20
Kalakesed Emadepäev
Развлечение ко Дню матери
Lapsed, muusikaõpetaja, rühma õpetajad Muusikasaal, kl 11.30
Kalakesed Väike kontsert emmele
Маленький концерт для мамочки
Lapsed, õpetajad T. Talik, N. Kulašenkova, T. Truhhanova Muusikasaal, kl 11.10
7.05 Kalakesed Lauateater. Muinasjutt kassipojast
Настольный театр- сказка про котёнка
Lapsed, õpetaja T. Talik Rühm, kl.15.25
Mõmmid Narva-Jõesuu matk
Поход. Усть- Нарва
Lapsed, õpetajad Narva-Jõesuu, kl 9.15
Jänkud Videoõnnitlus emale «Minu armas emake“
Видеопоздравление маме
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova e-kujul
Liblikad Pidu emade jaoks ja fotonäitus „Minu lemmik emake”
Праздник для мамы и фотовыставка «Моя любимая мамочка»
Lapsed, õpetaja A.Stolfat, assistent Rühm, kl.9.00
10.05 Kalakesed Karude koosolek. Muinasjutt võilillest
Собрание медвежат. Сказка про одуванчик.
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm kl.15.25
Mesimummud Kõneline vaba aeg: «Muinasjutu külas»
Речевой досуг: «В гостях у сказки»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm, kl 15.25
Delfiinid Narva-Jõesuu matk
Поход. Усть- Нарва
Lapsed, õpetajad Narva-Jõesuu, kl 9.15
11.05 Oravakesed Emadepäev
Развлечение ко Дню матери
Lapsed, muusikaõpetaja, rühma õpetajad Muusikasaal, kl 11.30
Delfiinid Ristsõna “Kevad”
Кроссворд “Весна”
Lapsed, õpetaja I. Volkova Rühm, õhtune aeg
12.05 Kiisud Emadepäev
Развлечение ко Дню матери
Lapsed, muusikaõpetaja, rühma õpetajad Muusikasaal, kl 10.10
Mõmmid Emadepäev
Развлечение ко Дню матери
Lapsed, muusikaõpetaja, rühma õpetajad Muusikasaal, kl 11.45
Konnakesed Sportlik meelelahutus „Malõšõ – krepõšõ“.
Спортивное развлечение для детей «Малыши – крепыши»
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl 9.40
Mõmmid Õhtune üritus „Sipsik ja tähed“
Вечернее мероприятие «Сипсик и буквы»
M.Vedenejeva, lapsed Rühm, kl.15.25
Tibukesed Spordimeelelahutus muinasjutu järgi „Kaalikas”
Спортивное развлечение по сказке «Репка»
Lapsed, õpetaja O. Dubtsak, assistent J. Markova Rühm, kl 9.30
Kalakesed Õhtune meelelahutus. „Mina tunnetan maailma“
Вечерний досуг. «Я познаю мир»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm kl.15.25
Jänkud Meelelahutus lastele „Hookus — pookus“
Развлечение для детей « Фокус – покус»
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, Assistent O. Gorškaljova Rühm, kl 9.30
Oravakesed Meelelahutus «Lõbusad katsed veega“
Развлечение «Веселые опыты с водой»
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Rühm, kl 15.30
13.05 Kiisud Meisterdamine „Lilled põllul“
Творческая деятельность «Цветы на поляне»
Lapsed, õpetaja A. Smirnova Rühm Kiisud, kl. 9:30
Mesimummud Õpetlik mäng: «Lõbusad putukad»
Познавательная игра: «Весёлые насекомые»
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm, kl 15.25
14.05 Sipelgad Meelelahutus „Muinasjuttu külas“
Развлечением «Вгостях у сказки»
Õpetaja, assistent, lapsed rühm kl 9.15
Konnakesed Emadepäev
Развлечение ко Дню матери
Lapsed, muusikaõpetaja, rühma õpetajad Muusikasaal, kl 9.00
17.05 Kalakesed Õhtune meelelahutus. „Taadil tare künka peal“
Õhtune meelelahutus. „Taadil tare künka peal“
Lapsed, õpetaja T. Talik Rühm, kl. 15.25
Jänkud Teaduslik-uurimistegevus „Putukate maal“
Познавательно-исследовательская деятельность «В стране насекомых»
Lapsed, õpetaja S. Litvinova, assistent O. Gorškaljova Õu, kl 10.30
18.05 Konnakesed Uurimistegevus „Maagilised huuled“.
Исследовательская деятельность «Волшебные губки».
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl 09.30
Oravakesed Õuesõpe “Putukad-mutukad”
Обучение во дворе «Букашки-таракашки»
Lapsed, õpetaja A. Kondratjeva Õu, kl 10.15
Mesimummud Tunnetuslik tegevus: «Mängime liivaga»
Познавательная деятельность: «Играем с песком»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Õues, kl.10.40
19.05 Konnakesed Üritus «Kohtumine putukatega»
Мероприятие «Встреча с насекомыми»
Lapsed, õpetaja O. Jevdokimova, õpetaja abi M. Alekseeva Õu/rühmaruum (sõltub ilmast), kl 9.15
Mõmmid Viktoriin „Putukad“
Викторина «Насекомые»
S.Kamanina, lapsed Rühm, kl.15.25
Tibukesed Meelelahutus õues «Mullimängud»
Развлечение на улице «Игры с мыльными пузырями»
Lapsed, õpetaja O. Dubtsak, assistent J. Markova jalutuskäigul
Oravakesed Rannamatk
Поход по берегу моря
Lapsed, liikumisõpetaja N.Lobõševa Narva-Jõesuu, kl 9.00
Liblikad Mängud liivaga „Imeline liivakast”
Игры с песком «Волшебная песочница»
Lapsed, õpetaja A.Stolfat, assistent Rühm, kl.9.00 ja õue, kl.10.30
20.05 Konnakesed Õhtu tegevus „Meie ja mardikad“.
Вечерняя деятельность «Мы и жуки»
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl 9.40
Mõmmid Õueüritus „ Oleme uurijad- otsime putukaid“
Мероприятие на улице «Мы исследователи — ищем насекомых»
Lapsed, õpetajad Õueala, kl 11.05
Kalakesed Õhtune meelelahutus. „Meie osavad sõrmekesed“
Вечерний досуг. «Наши ловкие пальчики»
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Rühm kl.15.25
Mesimummud Tunnetuslik tegevus: «Putukate jaht»
Познавательная деятельность: «охота на насекомых
Lapsed, õpetaja M .Orro Õues, kl.10.30
21.05 Sipelgad Meelelahutus lastele „Lõbus logorütmika“
Развлечение для детей «Весёлая логоритмика»
Õpetaja, assistent, lapsed rühm kl 9.15
Kalakesed Reis muinasjutumaale koos karudega. Muinasjutt „Värviline uss“
Путешествие в страну сказок вместе с медвежатами. Сказка «Цветной червячок»
Lapsed, õpetaja T. Talik Rühm, kl. 15.25
Oravakesed Õuesõpe „Mitu sipelga jalga on?“
Обучение на улице «Сколько ног у муравья?»
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Õu, kl 11.00
Mesimummud Kõneline vaba aeg: «Muinasjutt munast»
Речевой досуг: «Сказка о яйце»
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm, kl 15. 25
24.05 Konnakesed Õppemäng „Aidake lindudel leida oma pesa“.
Учебная игра «Помоги птицам найти своё гнездо»
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl 9.30
Delfiinid Nädala jooksul Loomekoda “Kaunistame rühma lõpupeoks”
Творческая мастерская “Украшаем группу к выпускному”
Lapsed, rühmaõpetajad Rühm, vaba aeg
Mesimummud Õhtune tegevus: «Lõbus putukate ball»
Вечерний досуг: «Весёлый бал насекомых»
Lapsed, õpetaja J.Ganussevitš Rühm, kl 15.25
25.05 Kiisud Väljasõit Narva – Jõesusse
Поездка в Усть – Нарву
Lapsed, õpetajad N. Lobõševa, A. Smirnova, D. Ošurkova, õpetaja abi N. Egorova Narva – Jõesuu, kl. 9:00 – 12:00
Jänkud Presentatsioon vanematele „Helmestega loovmängud ja lapse edusammud“
Презентация для родителей «Творческие игры с бусами и успехи ребёнка»
Vanemad, õeptaja S. Litvinova e-kujul
Oravakesed Karude koosolek. „Varsti on suvi“
Собрание мишек «Скоро лето»
Lapsed, õpetaja J. Ponomareva Õu, kl 10.30
26.05 Konnakesed Temaatiline mäng „Kevad tuli“.
Тематическая игра «Весна пришла»
Lapsed, õpetaja S.Kasemets Rühm, kl 9.40
Mõmmid Õhtune üritus „Tähed Sipsikuga“
Вечернее мероприятие «Буквы с Сипсиком»
Rühm, kl.15.25
Oravakesed Õuesõpe „Geomeetrilised kujundid“
Обучение во дворе «Геометрические фигуры»
Lapsed, õpetaja A. Kondratjeva Õu, kl 10.15
27.05 Mõmmid Õhtune vabaaeg „Millised on linnud“
Вечерний досуг «Какие птицы бывают»
S.Kamanina, lapsed Rühm, kl.15.25
Kalakesed Kriidijoonistus asfaldile. Imelised lilled.
Рисунки на асфальте. Необыкновенные цветы
Lapsed, õpetaja N. Kulašenkova Õues, kell täpsustutakse
Mesimummud Õhtune tegevus: «Meil on terved hambad» (kollektiivne töö)
Вечерний досуг: «У нас здоровые зубки» (коллективная работа)
Lapsed, õpetaja M. Orro Rühm, kl 15.25
Jänkud Vanemate koosolek
Родительское собрание
Vanevad, õpetaja S. Litvinova Õu, kl 16.30
28.05 Delfiinid Lõppupidu
Выпускной праздник
Lapsed, õpetajad, vanemad Muusikasaal, kl 11.00
31.05
wordpress темы, новые. windows FAQ. Drupal сайты